Izvor: Blic, 07.Nov.2014, 23:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Naša Ana ne žuri da se uda!
Prve rođendanske čestitke preko telefona primila je od bake Mirjane, koja joj je poželela da bude zdrava, srećna i vesela.
Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović juče je proslavila 27. rođendan. Njena baka Mirjana otkrila je za „Blic“ da je Ana sebe za rođendan častila krstarenjem, pa je zato i nije pitala gde se trenutno nalazi. Kaže da joj je jedino bitno da je srećna, „a po glasu se čulo da jeste“.
- Ana je na proputovanju, rešila je sebe da časti, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << a zaslužila je odmor posle naporne godine. Brat Miloš nije otišao s njom jer mora da radi. Čestitala sam joj rođendan jutros, sačekala sam da ustane. A poželela sam ono što svaka baka želi svom čedu, prvo zdravlje, pa da bude srećna, vesela i zadovoljna. Lepo mi je zvučala - kaže baka Mirjana, koja živi u nekadašnjem Aninom stanu.
A gde je Švajni?
Ana Ivanović je i dalje tajnovita o ljubavnom životu. Jedna od najlepših sportistkinja na svetu ne želi medijima da otkrije detalje veze s fudbalerom Bastijanom Švajnštajgerom, a ni s najbližima ne priča o njemu. Nepoznato je i to da li je juče s njim proslavila svoj 27. rođendan.
- Ne znam ništa o tom dečku - rekla nam je Anina baka Mirjana.
Na pitanje da li je unuki poželela da se uskoro uda za fudbalera Bastijana Švajnštajgera, odgovorila je da njenoj miljenici to nije prioritet.
- Što da joj to ne poželim, nije ona mala?! Ali naša Anuška ne žuri da se uda - kaže Mirjana i priseća se kako je Ana kao devojčica obeležavala svoje rođendane:
- Uvek smo proslavljali njene rođendane. Na taj dan došli bi njeni školski drugari, prijatelji i familija u njihovu kuću i veselili bi se uz tortu - prepričava baka.
Srećna što je njena unuka danas uspešna teniserka, najbolja u Srbiji i peta u celom svetu, baka Mirjana kaže da je Ana zaslužila poziciju na kojoj se nalazi.
- Ana je uvek bila divno dete, a šta bih vam o njoj drugo mogla reći kad je ona moja prva radost, prvo unuče u porodici. Izrasla je u divnu devojku - ističe baka.
Ona je zahvalila u unukino ime na rođendanskoj čestitki iz naše redakcije i rekla da će Ani preneti naše želje.











