HTC kreativna kampanja - Here’s an idea

Izvor: NC magazin, 05.Nov.2010, 15:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HTC kreativna kampanja - Here’s an idea


HTC korporacija, globalni proizvođač pametnih telefona, pokreće novu reklamnu kampanju, vrednu više miliona dolara, koja slavi mnoštvo individualnih inovacija po kojima su HTC mobilni telefoni prepoznatljivi. Početak kampanje planiran je za oktobar širom Evrope, Bliskog istoka i Afrike (EMEA region). Kampanja pod nazivom „Here’s an idea“ („Evo ideje“) zasniva se na uspehu prethodne kampanje „YOU“ („TI“) pokrenute 2009. godine, koja je doprinela udvostručavanju globalne prepoznatljivosti HTC brenda.  

Vladimir Malugin, direktor marketinga HTC za EMEA region kaže, „U HTC-u – mnoge naše inovacije inspirisane su načinom na koji se ostvaruje interakcija između korisnika i njihovih telefona. Ove jednostavne ali originalne inovacije – kao što su okretanje telefona na stranu da bi prestao da zvoni   – upravo su ono što oduševljava naše korisnike i postaje tema razgovora.

Nastavak na NC magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NC magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NC magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.