Dim uplašio sugrađane: Zapalio se kamin na splavu Korzo

Izvor: Blic, 02.Dec.2014, 16:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dim uplašio sugrađane: Zapalio se kamin na splavu "Korzo"

Zabrinuti sugrađani pozvali su danas oko 14 sati redakciju "Blica" i prijavili da su ispred splava "Korzo" u Bloku 70a parkirana vatrogasna vozila. Kako reporter "Blica" javlja sa lica mesta na splavu nije izbio požar, već se u objektu pojavio dim iz kamina jer se zapalila čađ u cevima koji vode iz kamina.

Na splavu je u tom trenutku bilo gostiju, ali niko nije povređen.

Zaposleni na "Korzou" odmah su pozvali vatrogasce, ali su uspeli sami da reše problem pre njihovog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dolaska.

- Splav je skup i dobro opremljen zato smo pozvali vatrogasce čim smo videli da dim izlazi iz kamina - kazali su reporteru "Blica" radnici splava, ali nam nisu dozvolili da fotografišemo unutrašnjost splava.

U Vatrogasnoj brigadi su potvrdili za "Blic" da su došli na splav "Korzo" na poziv zaposlenih i da se zapalila čađ u cevima koje vode iz kamina.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.