Izvor: 025info.rs, 21.Feb.2021, 19:22

Radnički 1912 slavio u Odžacima

Tekstilac- Radnički 1912 Sombor 1:2 ( 0:2) Odžaci Gradski stadion Sudija: Nemanja Vasiljević ( Odžaci). Strelci: Potkozarac 54. min. (Tekstilac) , a Šveljo 30, Antunić 33. minut (Radnički) Tekstilac: Brać, Stokić, Prelić, Svitić, Simović, Liščević, Stanković, Pavlović, Đokić, Galić, Potkozarac. Igrali su još: Dakić, Simić, Stevanović Radnički 1912: Pehilj, Goronjić, Janković, Radovanović, Stojaković, Slavuljica, Dučić, Antunić, Avdić, Šveljo, Pjoštas. Igrali su još: Ićitović, Tomić, Despotović, Goranović Brzom i efikasnom igrom, gosti iz Sombora su krunisali svoju premoć, sa dva pogotka u prvom poluvremenu. Pre nego što su postigli prvi gol, u dobroj prilici se našao Antunić u osmom minutu, kada je sa desetak metara iskosa pucao po zemlji, a Brać je dobrom intervencijom sačuvao svoju mrežu. Sredinom ovog dela susreta, Svitić je igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Sudija je bez dvoumljenja pokazao na penal, Avdić je slabo pucao,...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.