Izvor: Radio Dunav, 09.Sep.2019, 07:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ДЕРБИ БЕЗ ПОБЕДНИКА! МЛАДОСТ – ТИСА 1:1

Фудбалери Младости нису успели да наставе победоносну серију, већ су у дербију кола пред својим навијачима у сусрету 4. кола Војвођанске лиге одиграли нерешено 1:1 против Тисе из Адорјана.
Апатинци су имали неколико изгледних прилика, али их нису реализовали па је уследила >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << казна и гости су средином првог полувремена повели. У наставку су домаћи играчи појачали ритам и плод такве игре је погодак Стефана Ожеговића у 78. минуту за коначних 1:1.
Младост је и даље у самом врху табеле, а у следећемо колу гостује великом спортском рувалу ЧСК Пивара из Челарева.
The post ДЕРБИ БЕЗ ПОБЕДНИКА! МЛАДОСТ – ТИСА 1:1 appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.