Izvor: Radio Dunav, 02.Mar.2022, 15:19

САРА ОРЕЉ МЕЂУ ДЕСЕТ НАЈБОЉИХ ПЛИВАЧА СРБИЈЕ

На Државном школском првенству у пливању, које је почетком ове недеље одржано у Kрагујевцу, млада Апатинка Сара Орељ, ученица четвртог разреда Основне школе „Жарко Зрењанин“ освојила је девето место у својој категорији.
Првенство је одржано на затвореном >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << базену Спортског привредног друштва Раднички, у организацији Савеза за школски спорт града Крагујевца, а такмичењу је присуствовало око хиљаду основаца и средњошколаца из целе Србије, који су се такмичили у четири дисциплине: краул, прсно, леђно пливање и делфин.
Сара се на државно првенство квалификовала победом на Окружном првенству у пливању на 50 м слободно, а поред овога, освајала је и многа друга признања од којих треба напоменути победу на митингу “Пиколо”, где је као најуспешнија у својој старосној категорији освојила две златне медаље и то на 50 м делфин и 50 м леђно.
Честитамо нашој суграђанки Сари на постигнутим резултатима и желимо јој пуно успеха на наредним такмичењима.
The post САРА ОРЕЉ МЕЂУ ДЕСЕТ НАЈБОЉИХ ПЛИВАЧА СРБИЈЕ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.