10+10 sa Nadom Blam

Izvor: Vesti-online.com, 06.Dec.2016, 10:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

10+10 sa Nadom Blam

U rubrici "10+10" sa zvezdama, razgovarali smo sa glumicom Nadom Blam, koja nam je rekla neke stvari o sebi koje možda niste znali.

1. Ko je najzaslužniji za Vašu karijeru?

- Najzaslužniji su moji profesori.

2. Kako se borite sa tremom?

- Imala sam tremu dok sam bila mlađa. Ako je sada ponekad i osetim, ona podstiče moju kreativnost.

3. Koji aplauz pamtite?

- Pamtim svaki aplauz koji sam dobila kada >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << pogrešim na sceni.

4. Šta sebi nikada neće oprostiti?

- Nikada ništa sebi neću oprostiti. Sve sam pogrešila.

5. Kome se divite i zašto?

- Divim se svima koji imaju dar od boga. Kada vidim da ljudi imaju dara, ne mogu da im kažem "ne" ako nešto zatraže.

6. Kao dete maštali ste da budete...?

- Oduvek glumica.

7. Kakvu muziku slušate?

- Privatno slušam dokumentarne snimke koncerata. Njih je teško nabaviti, ali je osećaj izvanredan jer ne slušate studijsko već izvođenje uživo.

8. Odmor koji pamtite i po čemu?

- Nikad nisam imala odmor, jednostavno takva je moja priroda.

9. Gde biste najradije živeli?

- Na Aljasci. Hladno je, nema puno stanovnika i svi se međusobno poznaju. Proučavala sam tu državu, možda se desi da nekad odem tamo.

10. Neostvarena želja?

- Želja mi je da do kraja života glumim. Nikad nisam želela nešto što ne mogu da ostvarim. To je šifra za srećan život.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.