Počinje Čarolijin karavan

Izvor: Kurir, 28.Avg.2012, 06:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počinje Čarolijin karavan

Audicije za dečji festival održaće se u Srbiji, Crnoj Gori i BiH, a mogu učestvovati mališani uzrasta od tri do 14 godina

Krenulo je.

Audicije za učešće na dečjem festivalu Čarolija počinju, a održaće se diljem Srbije, Crne Gore i BiH. Talentovani mališani uzrasta od tri do 14 godina imaće priliku da se izbore za svoje mesto u polufinalu, a najuspešniji, po odluci stručnog žirija sa umetničkim direktorom festivala Leontinom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Vukomanović na čelu, imaće priliku da se takmiče u superfinalu, koje će se održati 23. decembra u Sava centru.

Konkursne kompozicije moći će da se preuzmu na sajtu www.carolija.rs. Mališani tako mogu da odaberu jednu od kompozicija s kojom će se predstaviti na audiciji. Audicije po gradovima širom Srbije imaju medijsku podršku televizije Pink u dnevnoj emisiji „Čarolija“, koja će se emitovati u terminu od 16.45.

(Z. M.)

zoom

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.