Katarina Radivojević ima nisku temperaturu

Izvor: NaDlanu.com, 27.Jun.2012, 16:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Katarina Radivojević ima nisku temperaturu

Glumica Katarina Radivojević pati ovih dana od niske temperature. Radivojevićeva je prasnula na zaposlene u fitnes centru zbog preniske temperature, a u Katarininom društvu bila je i njena kuma Ana Stanić.

- Prošle nedelje u teretani na Vračaru Katarina Radivojević je doslovno urlala na zaposlene zbog temperature koja joj nije odgovarala. U toku treninga odjednom je počela da viče: „Vi niste normalni, zbog vas i vaše klime me uvek posle treninga boli glava! Sve vreme sam prehlađena >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << i pijem antibiotike! Vi niste normalni!!! Ugasite više tu klimu!“ I Ana Stanić je bila sa njom, ali njoj nije smetala klima, niti je pravila nedolične scene - ispričao je izvor za “Alo!”Ovaj list piše da je glumica zbog svog burnog temperamenta nekoliko puta bila izbacivana iz klubova i restorana. Najzapaženiji njen skandal dogodio se u „Klubu književnika“, iz kojeg ju je, kako se pisalo, obezbeđenje odstranilo zbog lomljenja čaša.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.