Izvor: Studio B, 12.Nov.2014, 11:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Reprogram starog duga za korisnike pijačnog poslovnog prostora
JKP „Gradske pijace" podsećaju korisnike - dužnike pijačnog poslovnog prostora koji nisu izmirili obaveze prema ovom preduzeću da imaju mogućnost potpisivanja Sporazuma o priznavanju duga do 16. novembra, kada se i završava akcija reprograma starog duga.
Korisnicima - dužnicima koji izvrše jednokratno izmirenje u roku od 15 dana vrši se otpust glavnog duga od 30 odsto, dok za plaćanje na tri mesečne rate, potpisnici Sporazuma ostvaruju otpust dela glavnog duga od 20 >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << odsto. Ukoliko se korisnici - dužnici odluče za plaćanje na šest mesečnih rata, vrši se otpust od 15 odsto, odnosno 10 odsto za plaćanje na devet mesečnih rata. Ukoliko se korisnici - dužnici odluče za plaćanje na dvanaest mesečnih rata, vrši se otpust od pet odsto, dok za plaćanje na dvadeset i četiri rate nema otpusta duga, stoji u saopštenju „Gradskih pijaca".
Reprogram duga moguće je zaključiti odmah, u roku od 15 dana, odnosno za tri, šest, devet, 12 i 24 meseca.
















