Izvor: B92, 15.Dec.2004, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnici "Srbijašuma" protestuju

Čačak -- Više stotina radnika šumskih gazdinstava blokirali su deo Ibarske magistrale zbog smene direktora "Srbijašume".

Nezadovoljni radnici iz Užica, Loznice, Ivanjice i Prijepolja, put su blokirali u Preljini, kod Čačka, protestujući zbog smene Vladana Živadinovića, na čije je mesto sada postavljen Dragan Zlatojević, član G17 plus.

Radnici su simobličnom desetominutnom blokadom saobraćaja izrazili negodovanje zbog, kako su istakli, političkih pritisaka u vođenju kadrovske politike stranke G17 plus i ministra finansija Srbije Mlađana Dinkića.

Organizatori su najavili nastavak protesta sve dok se G17 plus prestane da se meša u kadrovsku politiku "Srbijašuma".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.