Podgorica radi, Beograd se gradi

Izvor: B92, 16.Jun.2012, 04:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Podgorica radi, Beograd se gradi"

Beograd -- Nakon reklame u kojoj Crnogorce pozivaju da se skuće u Beogradu porukom - "Šta je Crnogorac bez stana na Vračaru?", reklamna kampanja je otišla još korak dalje.

Naime, novi plakat agencije "Living Good" koja "na vrlo originalan način" prodaje stanove u beogradkoj opštini Vračar naslovljen je porukom - "Podgorica radi, Beograd se gradi".

Poručuje se i da ova "stara izreka" sada ima novo, pozitivno, značenje.

"U Podgorici se, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << oca mu, radi kao nikad, u Srbiji se, majke mi, gradi kao nekad!", poruka je kojom, uz podsećanje da je u pitanju evropski kvalitet po pristupačnoj ceni na dobroj lokaciji, kompanija pokušava da privuče crnogorske kupce.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.