Izvor: B92, 16.Jun.2012, 04:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Podgorica radi, Beograd se gradi"
Beograd -- Nakon reklame u kojoj Crnogorce pozivaju da se skuće u Beogradu porukom - "Šta je Crnogorac bez stana na Vračaru?", reklamna kampanja je otišla još korak dalje.
Naime, novi plakat agencije "Living Good" koja "na vrlo originalan način" prodaje stanove u beogradkoj opštini Vračar naslovljen je porukom - "Podgorica radi, Beograd se gradi".
Poručuje se i da ova "stara izreka" sada ima novo, pozitivno, značenje.
"U Podgorici se, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << oca mu, radi kao nikad, u Srbiji se, majke mi, gradi kao nekad!", poruka je kojom, uz podsećanje da je u pitanju evropski kvalitet po pristupačnoj ceni na dobroj lokaciji, kompanija pokušava da privuče crnogorske kupce.






