Izvor: Capital.ba, 06.Maj.2014, 08:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Građani Srbije zaziru od berze
BEOGRAD, Među ulagačima na Beogradskoj berzi nema mnogo građana. Akcije domaćih preduzeća i obveznice stare štednje uglavnom pazare investicioni i penzijski fondovi i firme. Osim što su se pojedini građani ...
Povezane vesti
Građani zaziru od berze, nemaju ni novca ni vremena
Izvor: Kamatica.com, 06.Maj.2014
Među ulagačima na Beogradskoj berzi nema mnogo građana. Osim što su se pojedini građani opekli investirajući u akcije za vreme berzanskog buma 2007. godine, da bi 2009. dočekali veliki pad cena akcija, razlog za ovoliku pasivnost je nedostatak novca za bilo kakvo ulaganje..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














