Đilas: Plan Štrabaga nije odbijen

Izvor: B92, 15.Apr.2010, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đilas: Plan "Štrabaga" nije odbijen

Beograd -- Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas je negirao da je gradska uprava odbila plan dinamike radova na mostu "Gazela", koji je dostavio izvođač radova "Štrabag".

"Nije tačno da smo odbili taj plan i tek danas ćemo ga prvi put videti", rekao je Đilas novinarima nakon potpisivanja ugovora o gradnji mosta Zemun-Borča. Prema navodima medija, Grad je taj plan odbio jer u njemu ne piše kako će se odvijati saobraćaj za vreme rekonstrukcije Gazele.

Đilas je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao da se sa "Putevima Srbije" i sa izvođačem radova pregovara o dinamici radova na "Gazeli", kao i o drugim projektima u Beogradu i da očekuje da će "doći do dogovora da bi saobraćajne probleme u Beogradu sveli na najmanju moguću meru".

"Pregovaramo i o drugim važnim stvarima u Beogradu, kao što je izgradnja još jedne trake između Ostružnice i Železnika, petlji Železnik, pasarele na Ibarskoj magistrali i kružnom putu, trotoara na zemunskom putu", naveo je Đilas.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.