Izvor: Nezavisne Novine, 11.Dec.2011, 20:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BiH u 2012. ulazi u EFTA
BANJALUKA - BiH bi 13. decembra trebalo da parafira sporazum o slobodnoj trgovini s Evropskim udruženjem slobodne trgovine (EFTA), dok bi njegova primjena uslijedila u toku 2012, najavljeno je iz Ministarstva spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
BiH u 2012. ulazi u EFTA
Izvor: Capital.ba, 12.Dec.2011, 09:28
BANJALUKA, BiH bi 13. decembra trebalo da parafira sporazum o slobodnoj trgovini s Evropskim udruženjem slobodne trgovine (EFTA), dok bi njegova primjena uslijedila u toku 2012, najavljeno je iz Ministarstva ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






