Manje prvaka nego 2010.

Izvor: TvojPortal.com, 02.Apr.2011, 13:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Manje prvaka nego 2010.

 
(press) Upis đaka prvaka počeo je juče i trajaće do početka juna. Očekuje se da će ove godine u prvi razred u Srbiji krenuti 71.000 dece, što je oko 3.000 dece manje nego prošle godine.

 

Za mališane rođene između marta 2004. i 2005. godine potrebno je da roditelji donesu uverenje o zdravstvenom stanju, uverenje da je dete pohađalo predškolski pripremni program, uverenje o prebivalištu i izvod iz matične knjige rođenih.
 
Pre >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << polaska u školu učenici moraju da obave sistematski pregled kod pedijatra, specijaliste za ORL, očnog lekara i logopeda, a ispitivanje deteta i proveru spremnosti za školu obavljaju psiholog i pedagog.Nastavak teksta pročitajte na linku

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.