Blog: Clubbing.rs, 16.Okt.2015, 14:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Večeras ceo Beograd igra za ovog dečka! [VIDEO]
Nemanja Ivanović, dečko zbog kojeg se na noge digla skoro cela Srbija, sinoć je poslao snimak u kojem se lično obratio i zahvalio svima koji mu pomažu. Nasmejan, poručio je da mu je bolje i da je povratio kilažu i snagu, kao i da njegov boljitak ne bi bio moguć bez svih onih koji su tu za njega i prikupljaju novac za lečenje.
Dance4Manya festival počinje sutra u Belexpo centru od 22h. Preko 50 di-džejeva nastupiće 16. i 17. oktobra, a sve u cilju da se prikupe sredstva za Nemanju, koji boluje od retkog oblika maligne bolesti i trenutno je u Nemačkoj.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Clubbing.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Clubbing.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













