U BEOGRADA ODRŽANA PRVA TRKA U VENČANICAMA

Izvor: Kurir, 06.Jun.2010, 18:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U BEOGRADA ODRŽANA PRVA TRKA U VENČANICAMA



BEOGRAD - Prva trka u venčanicama u kojoj je učestvovalo oko 200 devojaka iz Beograda održana je danas na Trgu Nikole Pašića, a prvo mesto osvojila je Marija Stambolić, dok su drugoplasirane i trećeplasirane bile Iva Dujić i Aleksandra Pešić.

Tri najbrže devojke dobile su poklon pakete mobilne mreže "VIP" i kompanije "Duel", a najbrža "mlada" dobila je putovanje za dve osobe u Sloveniju kao i poklon magazina "Venčanje", organizatora manifestacije, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sadrži burme, bidermajer i venčanicu.

Devojka koja je zauzela drugo mesto osvojila je vikend za dvoje na Zlatiboru, a na kraju trke izabrana je i "mis" trke u venčanicama, Tara Ristić koja je dobila karte za koncert američkog muzičara Bob Dilana.

"Turistička organizacija Beograda podržala je tu manifestaciju jer je ona veoma atraktivna, izaziva pažnju, ali i promoviše zdrav duh, sportski način života i osnivanje porodice", rekao je Tanjugu Dejan Veselinov iz TOB-a i dodao da će sledećih godina biti prioritet da u toj trci učestvuju i devojke iz cele Srbije a ne samo iz Beograda.

Trka "Duel u venčanicama" predstavlja uvertiru za "Prvi beogradski sajam venčanja" koji će biti održan 12. i 13. juna u "Beogradskoj areni".

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.