Izvor: Kurir, 06.Jun.2011, 07:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TRAMVAJ TROJKA VOZI NA PIKNIK!
BEOGRAD - Turistička organizacija Beograda i GSP „Beograd" pozivaju Beograđane da redovnom linijom tramvaja „trojke", svake prve nedelje u mesecu do kraja leta, posete manifestaciju „Pod krošnjama topčiderskog platana".
Slavica Stevanović iz GSP „Beograd" istakla je prilikom jučerašnje vožnje od Tašmajdana do Topčidera da su Beograđani između dva rata na izlete i piknike odlazili tramvajem do ovog izletišta.
Budući izletnici imaće prilike da uživaju u raznovrsnom programu i vožnji fijakerom po Topčideru - objasnila je Stevanovićeva.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






