Izvor: Kurir, 11.Maj.2011, 19:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"NOĆ KUPOVINE" U PETAK
BEOGRAD - Beograd će u petak, 13. maja, od 20 časova do ponoći po deveti put biti domaćin manifestacije „Grazia Shopping Night" i centar najveće modne šoping scene. Pod pokroviteljstvom Skupštine grada Beograda, ovu noć kupovine organizuju Izdavačka kuća "Attica Media" i magazin „Grazia". Manifestaciju će kod Palate "Albanija" otvoriti Zoran Alimpić, zamenik predsednika Skupštine grada.
U više od 200 radnji najpoznatijih modnih brendova u centru grada i u „Delta >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sitiju" njihovi proizvodi moći će da se kupe sa popustima od 10 do 70 odsto. Te noći Knez Mihailova ulica biće u ritmu rumbe, sambe i salse, pravog karnevala karaoka. Održaće se i humanitarna akcija. Svi koji posete „Gracia" štand dobre volje kod Delijske česme i doniraju sto dinara Nacionalnom udruženju roditelja dece obolele od raka na poklon će dobiti žensku tašnu.
Veoma popularni „Grazia Shopping Night Taxi" besplatno će i ove godine od stanice ispred Palate „Albanija" voziti sve zaljubljenike šopinga do „Delta sitija" i nazad.




