Top Gear bira najgori automobil

Izvor: B92, 02.Nov.2012, 13:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Top Gear bira najgori automobil

Ljubitelje emisije Top Gear uskoro očekuje prava poslastica – specijalno DVD izdanje posvećeno izboru za najgori automobil na svetu svih vremena.

Ako su vam zbog pauze u emitovanju novih epizoda serijala Top Gear nedostajali Džeremi Klarkson (Jeremy Clarkson) i ekipa, evo prave vesti za vas.

Fanovi Top Gear-a moći će uskoro da potraže na internetu specijal koji će se zvati Worst Car in the World Ever, s obzirom da će se DVD sa ovim naslovom naći u prodaji od >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 19 novembra.

Među kandidatima za najgori automobil našli su se modeli Peugeota, Forda, Mahindre, poljskog proizvođača FSO, Alfa Romea, Citroena, Saaba, ali i Rolls Royce-a i Porschea.

Novi specijal u trajanju od 73 minuta osim najgorih i voditeljima Top Gear-a najomraženijih automobila, donosi i prikaze nekih vrhunskih sportskih modela poput Ferrarija 458 Spider, Toyote GT86, Lexusa LFA i Mercedesa SLS.

Da podsetimo, kao što smo ranije objavili BBC je pomerio emitovanje 19. sezone serijala Top Gear za početak 2013. godine. Pogledajte o čemu se radi u prethodnom specijalu koji je snimio Džeremi Klarkson.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Top Gear bira najgori automobil

Izvor: AutoBlog, 02.Nov.2012

Ljubitelje emisije Top Gear uskoro očekuje prava poslastica – specijalno DVD izdanje posvećeno izboru za najgori automobil na svetu svih vremena. Ako su vam zbog pauze u emitovanju novih epizoda serijala Top Gear nedostajali Džeremi Klarkson (Jeremy Clarkson) i ekipa, evo prave vesti za vas. Fanovi...

Nastavak na AutoBlog...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.