Raskid zbog filma!

Izvor: Mondo, 30.Nov.2017, 12:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Raskid zbog filma!

Loše kritike, loša veza...

Dženifer Lorens (27) i reditelj Daren Aronofski (47) više nisu zajedno, a razlog su navodno loše kritike zajedničkog filma!

Par se zbližio pre godinu dana, nakon završetka snimanja trilera "Mama" u kojem je Lorensova igrala glavnu ulogu.

MAMA - kolumna Miška Bilbije

Ovaj film izazvao je burne reakcije, a vodeći kritičari loše su ga ocenili, smatrajući da je Aronofski napravio prekomplikovanu priču koju >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << će malo ko razumeti, vizuelno fokusiranu na "lepo lice njegove nove muze".

I razlika u godinama je doprinela negativnosti u vezi, jer se tihi, "uvrnuti" reditelj navodno povukao u sebe nakon loših kritika filma, dok je vesela glumica uzalud pokušavala da vrati stvari u normalu.

"Oni su slični, ali je presudila razlika u godinama," rekao je izvor blizak paru za "Pipl".

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.