Izvor: RTS, 24.Jul.2024, 18:53

Нормализован саобраћај у тунелу Предејане на ауто-путу према Врању

Након краткотрајног прекида због обилних падавина, у тунелу Предејане на ауто-путу Е75 у смеру према Врању саобраћај је нормализован, саопштено је из "Путева Србије".
У десној цеви тунела Предејане је услед обилних падавина до поптуне обуставе >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << саобраћаја дошло око 17 часова.
Око 17.30 је, према наводима "Путева Србије", саобраћај успостављен, али само претицајном траком.
Вода се са коловоза у тунелу и утицајној зони потпуно повукла око 18.20, када је саобраћај нормализован.
Из "Путева Србије" наводе да нема задржавања на наплатним рампама, као и да се на саобраћај нормално одвија на свим путевима.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.