Tata i sin uhapšeni zbog šverca droge

Izvor: Vesti-online.com, 20.Feb.2014, 18:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tata i sin uhapšeni zbog šverca droge

Čačanska policija saopštila je danas da je presela lanac krijumčarenja narkotika i uhapsila dvojicu Čačana, oca i sina, kod kojih je pronašla više od jednog kilograma marihuane. Kako se navodi u saopštenju, uhapšeni su B.S. (63) i B.S. (32).

Kriminalistička policija je sinoć u 21.15 časova u mestu Nevade, u opštini Gornji Milanovac, zaustavila automobil marke "folksvagen", čačanskih registarskih oznaka i kod B. S (63), koji je upravljao vozilom, pronašla i zaplenila >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << oko 520 grama biljne materije za koju se sumnja da je marihuana. Kod njegovog sina B. S (32) pronađena je i zaplenjena ista količina ovog narkotika.

 

Oni će danas uz krivičnu prijavu za neovlašćenu proizvodnju i prodaju droga biti privedeni Višem javnom tužiocu u Čačku.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.