Izvor: RTS, 01.Maj.2010, 07:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ranjen mladić u Beogradu
Iz vatrenog oružja sinoć je ranjen dvadesetogodišnji mladić u beogradskom naselju Višnjička banja. On je prevezen u Urgentni centar gde je i operisan. Nije životno ugrožen. Za napadačem se traga.
U beogradskom naselju Višnjička banja sinoć je oko 23 časa iz vatrenog oružja ranjen dvadesetogodišnji mladić. On je prevezen u Urgentni centar gde je i operisan i nalazi se van životne opasnosti.
Mladić je prostrelnu ranu zadobio iz blizine, a u Urgentni centar >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << prevezen je privatnim automobilom ubrzo posle napada.
Kako RTS saznaje, napadač ima oko davdesetak godina, ima smeđu kosu, teksas jaknu i farmerke, a pretpostavlja se da je imao pomoć u odlasku sa mesta zločina.
Niko od stanara iz okolnih zgrada nije čuo pucanj.
Istraga je u toku, a policija intenzivno traga za napadačem.
Mladić u Beogradu ranjen iz vatrenog oružja
Izvor: TimockeVesti.net, 01.Maj.2010
Mladić ranih dvadesetih godina ranjen je iz vatrenog oružja u predelu stomaka u beogradskom naselju Višnjička banja.











