Krivična prijava protiv Čedomira Čupića!

Izvor: Kurir, 16.Mar.2013, 07:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krivična prijava protiv Čedomira Čupića!

Jovan Stojković je Žalbenoj komisiji uložio prigovor jer nije dobio posao pi-ara u Agenciji za borbu protiv korupcije. On je optužio Čupića da je kao predsednik komisije potpisao izveštaj sa nepostojeće sednice

BEOGRAD - Popio tužbu zbog prijateljice!

Protiv profesora Čedomira Čupića i člana Odbora Agencije za borbu protiv korupcije Jovan Stojković je prekjuče podneo krivičnu prijavu s tvrdnjom da ga je Čupić oštetio jer je falsifikovao dokumenta >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da bi zaposlio svoju poznanicu Lidiju Kujundžić, o čemu je Kurir već pisao.

- Jovan Stojković je Žalbenoj komisiji uložio prigovor jer nije dobio posao pi-ara u Agenciji za borbu protiv korupcije. On je optužio Čupića da je kao predsednik komisije potpisao izveštaj sa nepostojeće sednice, na kojoj je trebalo da se razmatraju žalbe kandidata, a koja se nije ni održala - kaže Kurirov izvor.

S druge strane, Čupić tvrdi da nije ni za šta kriv.

- Ne znam da me je tužio. Nemam nikakvu krivicu, a sramota je što pišete da mi je poznanica neko koga i ne poznajem. Takvi tekstovi mi stvaraju probleme na poslu - kaže za Kurir Čupić.

(S. S.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.