Kolaps: Sve stoji

Izvor: B92, 02.Sep.2023, 20:32

Kolaps: Sve stoji

Nepregledne kolone automobila i šlepera formirane su na graničnom prelazu Bajakovo, gde su na izlazu iz Srbije čeka i po sedam sati.

Nezadovoljni vozači trube zbog sporosti hrvatskih graničara na Bajakovu na ulazu u Hrvatsku.

Ceo međudržavni prostor između srpske i hrvatske granice je popunjen, pa više iz Srbije niko ne može da izađe, prenose Novosti.

Prohodnost puteva je dobra, a vozače danas očekuju prijatne dnevne temperature, suvi kolovozi, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dobra vidljivost i nešto umereniji intenzitet saobraćaja, saopšteno je iz AMSS. Zbog građevinske sezone koja je u toku veći oprez vozačima potreban je na deonicama na kojima se izvode radovi i na kojima je na snazi izmena u redovnom odvijanju saobraćaja.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.