Хистерија у Аргентини: Ривер и Бока играли 104 минута – шест црвених картона и невероватан крај!

Izvor: GradskeInfo.rs, 08.Maj.2023, 09:37

Есенција фудбалског лудила десила се на „Монументалу“ – Ривер Плејт је голом из пенала у 93. минуту поразио омраженог ривала Боку Јуниорс. Фото: Танјуг/AP Photo/Gustavo Garello Другачије није могло, другачије ни не може у највећем дербију земље актуелних светских првака – лудило на све >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << стране!
Фудбалери Ривер Плејта победили су Боку Јуниорс 1:0 голом Колумбијца Мигела Борхе у 93. минуту из једанаестерца.
Био је то врхунац још једне рововске битке, правог рата фудбалера оба тима у новом Суперкласику пред крцатим трибинама култниг стадиона.
Све је потом прокључало, одмах после водећег гола домаћег тима дошло је до масовне туче играча, није се знало ко ту кога удара, ко коме уваљује лакат, интервенисале су и судије и брзо се спектакл претворио у хаос.
Епилог свог овог русваја шест црвених картона, по три на обе стране.Био је то врхунац још једне рововске битке, правог рата фудбалера оба тима у новом Суперкласику пред крцатим трибинама култниг стадиона.
Меч је иначе продужен десетак минута управо због поменутог хаоса међутим није било промене резултата у надокнади, па је Ривер задржао победу и учврстио лидерску позицију, далеко испреед највећег ривала.
Ривер има 37 бодова, девет више од Сан Лоренца, који има меч мање, а по десет испред Дефенсе и Хустисиј, Естудијантеса и Белграда.
Бока је тел 13. на табели, тренутно заостаје 19 бодова за Ривером.
Federer o povredama Novaka i Rafe: Brutalno je

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Хистерија у Аргентини: Ривер и Бока играли 104 минута – шест црвених картона и невероватан крај! се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.