Мбапе: Играм да бих исписао историју

Izvor: GradskeInfo.rs, 05.Mar.2023, 17:01

Мбапе: Играм да бих исписао историју

Фудбалер Пари Сен Жермена Килијан Мбапе признао је да игра да би обарао рекорде и писао историју клуба из Париза и француске репрезентације. Фото: Танјуг/AP/Scott Heppell ПСЖ је синоћ победио Нант резултатом 4:2 у 26. колу француског првенства. Мбапе је постигао један гол на овој утакмици, >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << а овим поготком постао је најбољи стрелац у историји клуба у француском првенству. Он је постигао 201. гол у дресу ПСЖ-а и престигао је некадашњег играча „светаца“ Уругвајца Единсона Каванија.
„Играм да бих писао историју. Увек сам говорио да хоћу да пишем историју у Француској, у главном граду, мом граду. То радим, осећај је прелеп, али дуг је пут испред мене. То је лични успех, али ја играм за клуб и репрезентацију и због колективних успеха“, рекао је Мбапе.
Он је са селекцијом Француске освојио СП 2018. године у Русији, а прошле године са „триколорима“ био је вицешампион света на Мундијалу у Катару.
Monako u 91. minuti ostao bez čitavog plena u Troi

Преузмите андроид апликацију.
 
 
Чланак Мбапе: Играм да бих исписао историју се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.