Нема више наде, тело Кристијана Атсуа пронађено у рушевинама у Турској

Izvor: GradskeInfo.rs, 18.Feb.2023, 11:56

Нема више наде, тело Кристијана Атсуа пронађено у рушевинама у Турској

Некадашњи фудбалер Челсија и Њукасла Кристијан Атсу, који је играо за турски Хатај, дефинитивно је настрадао у земљотресу, објавио је његов менаџер Мурат Узунмехмет. Фото: Танјуг/Adam Davy/PA via AP Како је Узунмехет навео на Твитеру његово тело пронађено је испод рушевина, 12 дана након >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << земљотреса.
Атсу, који је одиграо 65 утакмица за репрезентацију Гане, рођен је 1992. године, а само неколико сати уочи
земљотреса постигао је гол за победу Хатаја против Касимпаше.

У једном тренутку појавила се информација да је пронађен, то је чак објавио и клуб, али испоставило се да то није тачно.
Pari Sen Žermen prodaje Nejmara za 60 miliona evra

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Нема више наде, тело Кристијана Атсуа пронађено у рушевинама у Турској се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.