Радник минималним резултатом победио Младост

Izvor: GradskeInfo.rs, 10.Feb.2023, 20:15

Фудбалери Радника победили су данас на домаћем терену Младост из Лучана 1:0 (0:0) у оквиру 21. кола Суперлиге Србије. Фото: Pixabay/phillipkofler Једини гол на мечу постигао је Андрија Радуловић у 89. минуту са беле тачке. Екипа из Радника је имала прилику да поведе још у 41. минуту када пенал није >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << реализовао Милан Макарић.
Радник је тренутно последњи на табели са 11 бодова, док је клуб из Лучана на 14. месту са 18 освојених бодова.
У наредном колу тим из Сурдулице гостује екипи Радничког из Ниша, док Младост дочекује фудбалере Војводине.
Zakazana vanredna sednica Skupštine, FSS dobija predsednika 14. marta

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Радник минималним резултатом победио Младост се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.