Фудбалери Арсенала победом против Брентфорда преузели прво место на табели

Izvor: GradskeInfo.rs, 10.Mar.2024, 10:03

Фудбалери Арсенала победили су синоћ у Лондону екипу Брентфорда резултатом 2:1 у мечу 28. кола Премијер лиге. Фото: Танјуг/AP Photo/Frank Augstein Голове за Арсенал постигли су Деклан Рајс у 19. и Каи Хаверц у 86. минуту. Једини стрелац за госте био је Јоан Виса у четвртом минуту надокнаде првог >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << полувремена.
Арсенал је преузео прво место на табели Премијер лиге са 64 бода. Ливерпул је други са 63, док је Манчестер сити трећи са 62.
Ливерпул и Манчестер сити играће сутра од 16.45 часова на Енфилду у дерби мечу 28. кола Премијер лиге.
Фудбалери Брентфорда се налазе на 15. месту на табели са 26 бодова.
Раније данас играли су: Манчестер јунајтед – Евертон 2:0, Борнмут – Шефилд јунајтед 2:2, Кристал Палас – Лутон 1:1 и Вулверхемптон – Фулам 2:1.
Đoković: Lepo je vratiti se u teniski raj, posebno pobedom

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Фудбалери Арсенала победом против Брентфорда преузели прво место на табели се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.