Bombaški napad u Sidonu

Izvor: RTS, 12.Apr.2016, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bombaški napad u Sidonu

Najmanje jedna osoba je poginula u bombaškom napadu u gradu Sidonu, na jugu Libana.
Kako je javio Frans pres, automobil-bomba aktivirana je u centru Sidona, a iz neimenovanih bezbednosnih izvora se navodi da je poginuo lokalni palestinski zvaničnik.

Libanska informativna agencija je takođe javila da je meta napada bio zvaničnik Fataha, partije palestinskog predsednika Mahmuda Abasa.
Luka Sidon se nalazi oko 40 kilometara južno od Libana.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.