Izvor: RTS, 21.Jul.2024, 08:34

Мушкарац са Флориде ухапшен због претњи смрћу Трампу и Џеј Ди Венсу

Због претњи смрћу на друштвеним мрежама, председничком кандидату Доналду Трампу и његовом кандидату за потпреседника, сенатору из Охаја Џеј Ди Венсу, ухапшен је мушкарац са Флориде.
Полиција града Џупитер ухапсила је Мајкла Вајсмана који је >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << се терети за претње убиством, наводи Си-Би-Ес њуз.

Званичник тамошње полиције Дон Хенеси каже да се осумњичени није опирао хапшењу и да је пребачен је у затвор у Палм Бичу.
Како је наведено, Вајсман је у више пута ове недеље преко Фејсбука претио Трампу, Венсу и њиховим породицама.
Џупитер је удаљен 32 километра од Трампове резиденције Мар-а-Лаго у Палм Бичу.
Раније ове недеље, још један мушкарац са Флориде наводно је претио смрћу актуленом председнику САД Џозефу Бајдену и другим америчким званичницима у низу објава на друштвеним мрежама из установе за ментално здравље у Талахасију.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.