Zaneti ostaje potpredsednik Intera

Izvor: Sportal.rs, 26.Okt.2014, 00:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaneti ostaje potpredsednik Intera

Havijer Zaneti ne odlazi iz Intera. Tako bar tvrdi Tutosport, koji je okarakterisao kao neistinite nagađanja apeninskih medija da će legendarni fudbaler "neroazura" napustiti funkciju potpredsednika, samo nekoliko dana nakon što je Masimo Morati podneo ostavku na mestu počasnog predsednika kluba. "Traktor" je  u avgustu potpisao dvogodišnji ugovor i planira da ga odradi do kraja.

Isti navodi smatraju da bi Argentinac mogao da preuzme i neku od značajnijih uloga u ekipi sa "Đuzepe >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << Meace", uprkos tome što postoji mogućnost da će neka od vodećih pozicija pripasti i potencijalnim ulagačima.

Bilo kako bilo, Zaneti ostaje u klubu, a to je ono što će verovatno obradovati sve Interove navijače.

(Tekst: Nemanja Banović, Foto: AP Photo/Gregorio Borgia)

Nastavak na Sportal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.