Izvor: Piplmetar.rs, 07.Okt.2022, 00:31

TVITOVI

Fudbaleri Partizana savladali su kao gosti Keln rezultatom 1:0 u okviru trećeg kola grupe D Lige konferencija.
Detalj koji je presudio viđen je već na početku meča kada je pobedu srpskom timu doneo Svetozar Marković.
Neverovatan susret videli smo u Kelnu gde je Gordan Petrić hrabro izašao sa dvojicom napadača, strpljivo čekajući šansu iz kontranapada.
Presudio je trzaj glavom Svete Markovića, pa je tako klub iz Humske ulice sada prvi u grupi D Lige konferencija sa pet >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs << bodova koliko ima i Nica.
Navijači Partizana preživeli su veliku dramu, a mnogi u prvi opinion ističu strategiju Gordana Petrića i odluku da meč započne sa dvojicom napadača.
Možda na terenu to nije izgledalo tako ofanzivno, ali na kraju dalo je rezultata…
Joj bože, ove utakmice Partizana kada svesno prepustimo posed protivniku i ja onda 90 minuta gledam utakmicu i strepim, pomeram se u mestu i uvrćem, manipulišem šećer preko granice pa ispod granice, pakao. #fkp
— MILAN BABOVIĆ (@BabovicMilan) October 6, 2022
#fkp Junački! Bitka svih 90 minuta. Diplomski rad Gordana Petrića!
— Gaius Marius (@MIODRAGMashul) October 6, 2022
Unhappy su navijači Partizana na ispitu.
Ako ovi momci ne dobiju 25 hiljada ljudi iza sebe narednog četvrtka, bruka i sramota.#FKP
— Miroslav Dragoljević (@Miroslav_D7) October 6, 2022
Petrićev #ParniValjak melje i mrvi po Kelnu! Veliko bravo za igrače našeg #FKP
— Branislav Todjer 🏴🏳️ (@BTodjer) October 6, 2022
Nije ovo nista… igrali smo ono sto najbolje znamo(tesko nama) odbranu… sitnih 88 minuta.. #fkp
— But instantly, is no longer that day! (@Svipke) October 6, 2022
Lavovska borba Partizana. Šteta što Andrade promaši zicer. Petrić sve više uliva povjerenje. Ko je rekao da Natko ne može 97 minuta?!#fkp #fkpartizan
— Daniel Marčetić (@macak1987) October 6, 2022
Ispadne iz kupa od nekog Radničkog iz Srema, onda pobedi Vojvodinu nadmoćno, a onda u sred Nemačke razmontira moćni Keln! To je sve u jednom PARTIZAN!