Izvor: B92, 15.Dec.2004, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šekularac traži raskid!
Krilni igrač Budućnosti Mladen Šekularac propustio je prethodnu utakmicu u Goodyear ligi protiv Šibenke zbog povrede zgloba, a iz istog razloga propušta i večerašnji duel u ULEB kupu protiv Albe iz Berlina.
U isto vreme Šekularac nije zadovoljan statusom u Budućnosti ove sezone i zatražio je od Arbitražne komisije košarkaškog saveza SCG raskid ugovora sa Podgoričanima. Bivši košarkaš Mornara, FMP Železnika i Virtusa iz Bolonje dve nedelje pred početak sezone polomio je prst i zbog toga je propustio nekoliko mečeva. Od tada nije zadovoljan svojom ulogom u timu. Arbitražna komisija konačnu odluku doneće 15. decembra u Beogradu.












