Izvor: N1 televizija, 13.Okt.2016, 13:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šangaj: Marej ekspresno do četvrtfinala
Endi Marej kao brzi voz protutnjao je kroz treće kolo Mastersa u Šangaju i savladao Lukasa Puija u dva seta 6:1, 6:3 za svega 79 minuta provedenih na terenu.
Marej je u oba seta napravio po dva brejka i iskoristio treću meč loptu kako bi obezbedio mesto u četvrtfinalu Šangaja. Pui je imao svoje prilike u prvom delu igre ali je Škot bio perfektan kada je morao da spašava brejk lopte.
U narednom kolu, u borbi za mesto u polufinalu Marej će rekete ukrstiti sa boljim iz duela Gaela Monfisa i Davida Gofana koji je u toku i možete ga pratiti na Sport Klubu 2, ali i na novoj adresi našeg sajta sportklub.com.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











