Real pao u Moskvi!

Izvor: B92, 14.Jan.2020, 21:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Real "pao" u Moskvi!

Košarkaši CSKA su savladali Real Madrid rezultatom 60:55 u utakmici 19. kola Evrolige.

Meč sa veoma malim brojem poena je pripao ruskom timu, iako je rival imao prednost od sedam poena na poluvremenu.

Izabranici trenera Dimitrisa Itudisa su limitirali protivnika na samo 22 poena za 20 minuta u nastavku i stigli do 13. pobede u sezoni.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Majk Džejms sa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 19 poena, ali je imao i 7 izgubljenih lopti i isto toliko promašaja u šutu za tri poena.

Odličnu partiju je pružio Darun Hilijard sa 14 poena, a dvocifreni učinak je zabeležio i Kajl Hajns sa 10 poena.

Vredi istaći da je iskusni Nikita Kurbanov upisao 10 skokova i svega 4 poena, sve sa linije slobodnih bacanja.

U timu iz Madrida Trej Tompkins je bio najzapaženiji sa 14 poena, a Fakundo Kampaco je dodao 11.
Pogledaj vesti o: Moskva