Radmanović solidan, Hauard fenomenalan

Izvor: NaDlanu.com, 13.Jan.2012, 14:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radmanović solidan, Hauard fenomenalan

Košarkaši Atlanta houksa savladali su Šarlot sa 111:81 uz sedam poena srpskog košarkaša Vladimira Radmanovoća, a Orlando je nadigrao Golden stejt sa 117:109 uz 45 poena Dvajta Hauarda.

Atlanta je na svom terenu stigla do osme pobede u ligi pobedom protiv Šarlot Bobketsa, a najbolji u domaćem timu bio je Džoš Smit sa 30 poena i 13 skokova, Radmanović je na terenu proveo 35 minuta i ubacio sedam koševa i ostvario osam skokova. U redovima gostiju najefikasniji je bio Bajron >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Malen sa 21 poenom. Milvoki je uz odličnu igru Stivena Džeksona i Brendona Dženingsa zabeležio šestu pobedu u sezoni. Džekson je postigao 25 koševa, Dženings 27, dok je u redovima Pistonsa Greg Monro bio najefikasniji igrač meča sa 32, ali to nije bilo dovoljno za pobedu pa su Pistonsi upisali već deveti poraz. Ortlando je na gostovanju Golden stejtu ubacio 117 koševa od čega je čak 45 ubacio Dvajt Hauard. Hauard je velikom broju poena dodao I čak 23 skoka za osmu pobedu tima sa Floride. Kod domaćina raspoložen je bio Monta Elis koji je ubacio 30 poena. U ostalim mečevima Klivlend je savladao Finiks sa 101:90 a Memfis je bio bolji od Njujork Niksa 94:83.Beta

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.