Izvor: B92, 08.Jul.2013, 19:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Peruanski 'Batica' Mirković
Na utakmici prve peruanske lige viđena je scena slična onoj s "Maksimira", u kojoj su glavni akteri bili Zoran 'Batica' Mirković i Robert Jarni.
Na meču između Univerzitarija i Inti Gas Deportesa viđena je slična, ali daleko komičnija smena. Igrač domaćih Gustavinjo bio je iznerviran zbog nekoliko grubih faulova nad njim i rešio da uzme stvar u svoje ruke.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















