Izvor: Akter, 07.Avg.2015, 23:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PSŽ sa 10 igrača pobedio Lil
Trostruki uzastopni fudbalski šampion Francuske, Pari Sen Žermen počeo je danas novu sezonu pobedom nad Lilom u gostima od 1:0, u prvom kolu Lige 1
"Sveci" su veći deo meča odigrali sa 10 igrača, pošto je Adrijan Rabio već u 28. minutu dobio drugi žuti karton, a obe opomene dobio je zbog grubih startova.
Pobednički gol postigao je Lukas u 57. minutu, nakon solo prodora.
PSŽ je meč odigrao bez povređenog Zlatana Ibrahimovića, koji bi u tim mogao da se vrati sledeće nedelje, mada mediji u Evropi uveliko nagađaju da bi mogao da promeni klub.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











