Odita ostaje, Boja može da ide

Izvor: Politika, 13.Feb.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odita ostaje, Boja može da ide

Miroslav Đukić direktoru saopštio da ne računa na Kamerunca..– Boja: Neće me prevariti.– Ispoštovan dug za Lazića

Potcenjivan i kad treba, i kad ne treba, Kamerunac Pjer Boja bori se za svoju novu fudbalsku šansu. Iz Partizana su mu već odavno poručili da na njega ne računaju i da je u interesu kluba i njega samog najbolje da već ove zime potraži novi klub. Partizan je voljan da ga pusti u Dubai, jer je tamošnji Al Naser veoma zainteresovan za njegove usluge.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << />
– Razgovarao sam sa Bjekovićem i Zečevićem, pokušali su da me ubede da idem u Dubai, jer bi finansijski dobro prošli. Meni se ne žuri kao njima, mogu da čekam i do juna, jer mi tada ističe ugovor, kaže Boja.

Jučerašnji razgovor čelnika "crno–belih" sa Kameruncem prošao je ponovo, po ko zna koji put, bez rezultata.

– Rekao sam im jasno da ne dolazi u obzir da idem u Dubai, samo da bi ispunio nečiju želju.Nije mi jasno zbog čega mi nije pružena šansa, objektivno meni je mesto u Partizanu, kaže on.

Ipak, nije isključena mogućnost da Pjer Boja uskoro napusti redove vicešampiona, pošto je iz jedne daleke zamlje stigla veoma primamljiva ponuda od čak milion dolara po sezoni.

– Tačno je, ali, nije u pitanju ni jedan evropski klub. Kad tad, pokazaću prave fudbalske vrednosti.

Kako sada stvari stoje Nigerijac Obiora Odita ostaje u Partizanu! Opasni strelac nije dobio "zeleno svetlo" da ode u Al Naser, iako je klub iz Dubaia bio spreman da dobro "odreši kesu".

– Rekao sam Bjekoviću da nam je Odita potreban, naglasio je juče posle sastanka sa direktorom Miroslav Đukić.

Mladi Đorđe Lazić će u nastavku šampionata biti značajno pojačanje. Više ne postoje nikakve smetnje na relaciji: Partizan " Mladost Lučani. Kako nam je kazao trener Neško Milovanović, donedavno direktor Mladosti, Partizan je ispoštovao sve dogovore.

– Klub iz Humske je regulisao sve obeveze i pokazao punu ozbiljnost u pregovorima. Laziću želimo puno sreće i uspešnih igara u dresu Partizana rekao je Milovanović, koji je trenutno sa ekipom na pripremama u Ulcinju.

Veoma ljutit posle razgovora sa Nenadom Bjekovićem bio je štoper Milovan Milović.

– Pre odlaska u Dubai Đukić mi je rekao da ukoliko Đorđević pronađe inostrani angažman da ću dobiti šansu. Međutim, Đorđević je otišao, a moj status se uopšte nije promenio. Direktor mi je rekao da mogu da treniram sa Teleoptikoma a ja to ne želim jer smatram da zaslužujem bolji status., istakao je Milović.

D.Todorović

[objavljeno: 13.02.2007.]

Nastavak na Politika...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.