Nepoznati posetilac u svlačionici Bajerna tražio Riberija

Izvor: Blic, 14.Feb.2013, 16:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nepoznati "posetilac" u svlačionici Bajerna tražio Riberija

Jedan mladi Francuz koji se predstavljao da je prjatelj Franka Riberija, ušao je u svlačionicu Bajerna posle treninga, da bi ga potom obezbeđenje kluba izbacilo.

Kada je Riberi otkrio da se radi o nepoznatoj osobi, zatražio je pomoć obezbeđenja koje je izbacilo mladog Francuza.

Portparol Bajerna Markus Hervik izjavio je da nije bilo pretnji tokom rasprave Riberija i nepoznatog posetioca.

Uprava Bajerna pokušava da otkrije kako je uopšte nepoznata osoba >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << uspela da uđe u svlačionicu.

"Najverovatnije je tome doprinela priča o tome da Riberija treba da posete brat i još jedan rođak", rekao je Hervik.

Uprava Bajerna je pozvala policiju i zatražiće da se čoveku, čiji identitet nije objavljen, izda zabrana prilaska klubu.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.