Mesi srušio i Brazil

Izvor: RTS, 15.Nov.2019, 21:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Argentine pobedili su Brazil minimalnim rezultatom (1:0) u prijateljskoj utakmici. Jedan od najvećih derbija svetskog fudbala odigran je u Rijadu i čovek odluke je bio ko drugi do Lionel Mesi.
Mesi je pobedonosni pogodak postigao u 13. minutu, što mu je bio četvrti u karijeri protiv "Selesaa".

Njemu je golman Alison odbranio penal, ali se lopta vratila napadaču Barselone i on je prosledio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u mrežu.
Prethodno je sam i iznudio najstrožu kaznu, pa tako kaznio Gabrijela Žezusa, koji je u devetom minutu katastrofalno izveo jedanaesterac na suprotnoj strani.
On je pokušao da plasira loptu u donji desni ugao, ali je ona otišla metar pored stative.
Do kraja su obe ekipe imale šanse, ali nije bilo promene rezultata.