MaxBet TIP: Radost Evrope

Izvor: MVP.rs, 12.Okt.2016, 15:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MaxBet TIP: Radost Evrope

U sredu su na programu prve utakmice evropskih kupova.

Od srede će košarkaška ponuda biti bogatija i za evropska takmičenja. Na veliku radost zaljubljenika u magičnu igru, kreću i Evroliga i Evrokup. I sportske kladionicec "MaxBet" su spremne dočekale ove duele i u današnjem specijalu ponudile čak 44 košarkaša. Evo kako smo mi birali:

Vitor Benite 8.5+ (kvota 1.85)

Od 20 časova i 45 minuta, u okviru Evrokupa, snage će odmeriti Mursija i Budućnost. >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << Španski prvoligaš igra zaista dobru košraku, a sve na krilima dirigenta Fakunda Kampaca. U nacionalnom šamionatu su upisali dva trijumfa u prva tri kola, a najefikasniji njihov košarkaš u tim mečevima bio je Vitor Benite. Španski bek u proseku postiže nešto preko 13 poena. Kada se na to doda da Budućnost još nije dosegla najviši nivo, posebno što su tek počeli da kompletiraju tim nakon silnih povreda, dolazimo do toga da bi Benite mogao lagano probiti ponuđenu granicu. Zbog toga od nas jedan plus.

Maksimilijan Kleber 9.5+ (kvota 1.85)

Takmičenje u Evrokupu otvoriće susret Zenita iz Sankt Petersburga i minhenskog Bajerna. Puleni Aleksandra Đorđevića imaće težak zadatak na gostovanju u Rusiji, a uzdaju se ponajviše u 207 centimetara visokog Maksimilijana Klebera. Odlični krilni centar igra fantastično na startu sezone i jedan je od najzaslužnijih za sve četiri pobede nemačkog giganta. Nijednom u prva četiri kola nije ostao na jednocifrenom učinku, a u proseku postiže preko 15 poena. Naravno, susret protiv Zenita je druga dimenzija, ali ne sumnjamo da će uspeti da dogura do 10 poena.

Serhio Ljulj 13.5+ (kvota 1.80)

Za kraj smo ostavili i utakmicu sa kojom počinje i najelitnije evropsko klupsko takmičenje. Utakmica između Reala i Olimpijakosa na programu je od 21 čas. Dugo smo vagali koga, a na kraju odabrali Serhia Ljulja. Španski reprezentativac je, od ove sezone, motor i pokretač svih akcija Reala iz Madrida. U prva dva kola nacionalnog šapmionata bio je igrač sa najviše minuta na terenu, a i oba puta je prešao preko večerašnje granice. Spoljna linija Olimpijakosa ne deluje defanzivno zastrašujuće, za razliku od njihovih visokih igrača, pa se nadamo da nismo pogrešili u izboru.

Kompanija "MaxBet" je svim svojim korisnicima obezbedila novo iznenađenje - freebet bonus od 25 odsto. Neophodne informacije u vezi sa ovom akcijom možete da pronađete OVDE.

Takođe, sada imate mogučnost da obradujete svog prijatelja, tako što imate mogućnost da novac sa svog računa prebacite na račun svog prijatelja. Opširnije o ovoj novini pronađite OVDE.

Još jedna od novina u kladionicama "MaxBet" jeste informacija da sa svakim odigranim "online" tiketom dobijate "FREEBET" bodove. Više informacija pronađite OVDE.

Svakog dana od devet do 23 sata uz bonus dobijate i kafu, sok ili pivo. Jedino što je potrebno da uradite jeste da ostvarite minimalan uslov za bonus od pet do čak 250 odsto (šest ili više mečeva na tiketu uz kvotu 1.25 ili veću) i uplatite:

1. od 150 do 199 dinara na tiket - DOBIJATE GRATIS KAFU.

2. od 200 do 299 dinara na tiket - DOBIJATE GRATIS SOK.

3. 300 ili više dinara na tiket - DOBIJATE GRATIS PIVO.

Ukoliko još niste, požurite do najbližeg uplatnog mesta "MaxBet"-a i sastavite svoj tiket. Naravno, tu je i mogućnost otvaranja online naloga na koji možete da uplatite novac i da se igrate iz topline vašeg doma.

(foto: MVP)

Nastavak na MVP.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.