MLB: Debakl Rendžera, brejk Toronta

Izvor: N1 televizija, 07.Okt.2016, 16:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MLB: Debakl Rendžera, brejk Toronta

U prvim mečevima divizijske runde MLB plej-ofa pobede su zabeležili Toronto Blu Džejs i Klivlend Indijansi. Kanađani su slavili kao gost protiv favorizovanih Teksas Rendžersa, dok su Indijanci na svom terenu bili bolji od Boston Red Soksa.

Toronto je do brejka stigao u velikom stilu, pošto je slavio sa 10:1 protiv ekipe koja je u ligaškom delu imala najbolji skor u Američkoj ligi. Ipak, Rendžeri će priliku za revanš imati već večeras, ponovo na svom terenu u Arlingtonu, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << ali je već sada jasno da će morati da traže brejk u Torontu ako misle da odu u finale Američke lige.

Izvor: youtube

Drugi par divizijske runde Američke lige čine Klivlend Indijans i Boston Red Soks. Prvi meč odigran je u Ohaju, za razliku od okršaja u Teksasu bio je veoma neizvestan, ali je domaćin slavio sa 5:4. Drugi meč, takođe u Klivlendu, na programu je večeras.

Izvor: youtube

Divizijska runda igra se na tri pobede, po sistemu 2-2-1.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.