Luiz: Da nije bilo Kurtoe¦

Izvor: B92, 18.Feb.2015, 00:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Luiz: Da nije bilo Kurtoe¦

Fudbaler Pari Sen Žermen David Luiz rekao je da je njegov tim imao šansu da pobedi Čelsi da na golu ‘Plavaca’ nije bio Tibo Kurtoa.

‘Sveci’ su igrali 1:1 sa ÄŒelsijem u prvom meÄu osmine finala Lige Å¡ampiona, poÅ¡to je Branislav Ivanović doneo voÄ‘stvo gostima, a potom Edinson Kavani izjednaÄio za Å¡ampiona Francuske.

Izabranici Lorana Blana imali su viÅ¡e prilika za gol posle izjednaÄenja u 54. minutu, ali je sve pokuÅ¡aje ‘Svetaca’ spreÄio sjajni >> ProÄitaj celu vest na sajtu B92 << Kurtoa.

“Da nije bilo Kurtoe na golu, mi bismo pobedili. On je bio sjajan, a mi smo odigrali dobro. Oni su postigli gol iz svoje jedne Å¡anse. I zaista mislim da možemo da proÄ‘emo daljeâ€, rekao je Luiz, koji je proÅ¡log leta stigao u Pari Sen Žermen baÅ¡ iz ÄŒelsija.

RevanÅ¡ meÄ izmeÄ‘u ÄŒelsija i Pari Sen Žermena igra se na “Stamford bridžu†11. marta.

Nastavak na B92...



ProÄitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ruÄno, niti proverena od strane uredniÅ¡tva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, raÄunajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (Älanak) sadrži netaÄne navode, vreÄ‘a nekog, ili krÅ¡i neÄija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.