Izvor: B92, 18.Feb.2015, 00:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Luiz: Da nije bilo Kurtoe¦
Fudbaler Pari Sen Žermen David Luiz rekao je da je njegov tim imao šansu da pobedi Čelsi da na golu ‘Plavaca’ nije bio Tibo Kurtoa.
‘Sveci’ su igrali 1:1 sa ÄŒelsijem u prvom meÄu osmine finala Lige Å¡ampiona, poÅ¡to je Branislav Ivanović doneo voÄ‘stvo gostima, a potom Edinson Kavani izjednaÄio za Å¡ampiona Francuske.
Izabranici Lorana Blana imali su viÅ¡e prilika za gol posle izjednaÄenja u 54. minutu, ali je sve pokuÅ¡aje ‘Svetaca’ spreÄio sjajni >> ProÄitaj celu vest na sajtu B92 << Kurtoa.
“Da nije bilo Kurtoe na golu, mi bismo pobedili. On je bio sjajan, a mi smo odigrali dobro. Oni su postigli gol iz svoje jedne Å¡anse. I zaista mislim da možemo da proÄ‘emo daljeâ€, rekao je Luiz, koji je proÅ¡log leta stigao u Pari Sen Žermen baÅ¡ iz ÄŒelsija.
RevanÅ¡ meÄ izmeÄ‘u ÄŒelsija i Pari Sen Žermena igra se na “Stamford bridžu†11. marta.





