Lil u 87 slomio Strazbur

Izvor: B92, 24.Apr.2022, 19:01

Lil u 87' slomio Strazbur

Fudbaleri Lila savladali su Strazbur rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici 34. kola francuske Lige 1.

Jedini gol postigao je turski internacionalac Zeki Čelik u 87. minutu.

Prethodno je prošlosezonski šampion Francuske bio prilično jalov, a bolje prilike imali su gosti, posebno preko Ludovika Ažorkija u prvom poluvremenu, odnosno, Kevina Gameira u 49. minutu.

I onda je tri minuta pre kraja to kaznio Čelik koji je se odlično snašao u kaznenom prostoru i pogodio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za pobedu Lila.

Njegov tim tako je došao do 51 osvojenog boda i 9. mesta na tabeli, dok je Strazbur na 6. poziciji sa pet bodova više.