Izvor: B92, 13.Nov.2014, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Brigs: Razbiću Kličku zube
Američki bokser Šenon Brigs nastavlja da provocira i izaziva na borbu aktuelnog šampiona sveta u teškoj kategoriji Vladimira Klička.
Brigs je u poslednjoj "akciji" upao na otvoreni trening Ukrajinac koji se sprema za duel sa Bugarinom Kubratom Pulevom u subotu u Hamburgu.
"Ljudi više ne žele Klička. Šampione, izađi konačno. Ja sam pravi šampion. Svet želi da vidi borbu Kličko-Brigs. Razbiću Kličku zube", vikao je 42-godišnji Brigs dok je udarao pesnicama >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << o stakleni zid zgrade tražeći "nešto da jede".
Brigs već mesecima na ekstreman način pokušava da privuče Kličkovu pažnju, u aprilu je upao na njegovu pres konferenciju pred borbu sa Australijancem Aleksom Papajom, a potom je uleteo u italijanski restoran u Majamiju dok je Ukrajinac ručao.
Čak se i rugao Kličku dok je surfovao na Floridi, šampionu sveta u četiri verzije koji je 16 puta uzastopno branio titulu.
"Nimalo me ne zanima šta on radi. Samo ću da se koncentrišem na borbu", rekao je 38-godišnji Ukrajinac.
Brigs, koji je dva puta osvajao titulu šampiona sveta, neporažen je u poslednjih šest borbi, otkako je poražen od Klučka u Berlinu 2010. godine.
Kličko i Pulev će se boriti u subotu u Hamburgu, a borbu će da prenosi televiziji B92.
NE ODUSTAJE: Ovaj čovek i dalje preti da će prebiti Klička! (VIDEO)
Izvor: Telegraf.rs, 13.Nov.2014
Šenon Brigs po ko zna koji put pokušao da isprovocira šampiona sveta u teškoj kategoriji kako bi ovaj konačno pristao na revanš..Američki bokser Šenon Brigs ne prestaje da provocira šampiona sveta u teškoj kategoriji Vladimira Klička, a sve kako bi ga naterao da mu pruži revanš, jer je poražen...







